Товариство з обмеженою відповідальністю «Геопроф» було організовано у 2012 році. Незважаючи на молодість компанії, нам вдалося зібрати згуртований, амбіційний та високо кваліфікований персонал.

Підприємство має великий досвід у проведенні геологорозвідувальних робіт на території України. Спеціалісти компанії мають успішний досвід у представленні звітів з геолого-економічної оцінки у Державній комісії по запасам.

За короткий час нашими клієнтами стали такі компанії, як:

  • Публічне акціонерне товариство «Волинь-Цемент»
  • Державне підприємство «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України»
  • ПрАТ Транснаціональна корпорація «Граніт»
  • Публічне акціонерне товариство «Оболонь»
  • Товариство з обмеженою відповідальністю “Тальнівський завод «Мінводи» та багато інших

ТОВ «Геопроф»

Фахівцями компанії ТОВ «Геопроф» успішно проведені захисти звітів з геолого-економічних оцінок різних корисних копалин: будівельний та облицювальний камінь, пісок, глина, суглинок для цементної промисловості, торф, мінеральні, питні та технічні води, вапняк. Крім того у якості субпідрядників ми приймали активну участь у проектах інших компаній по складанню техніко-економічних обґрунтувань по титановим та залізним рудам.

Ми завжди раді допомогти Вам у найкоротші терміни і максимальною вигодою для Вашого бізнесу.

Наші послуги

1. Проведення детальної та повторної геолого-економічної оцінки родовищ мінеральних, питних та технічних підземних вод із затвердження запасів ДКЗ України.
2. Гідрологічні та воднобалансові дослідження на родовищах мінеральних, питних та технічних підземних вод.
3. Проведення дослідно-фільтраційних робіт (одиночні, кущові, групові), обробка та інтерпретація результатів дослідних відкачок родовищ мінеральних, питних та технічних підземних вод.
4. Розробка робочих проектів геологічної розвідки, в т.ч. дослідно-промислового видобутку (геологічного вивчення надр) родовищ мінеральних, питних та технічних підземних вод.
5. Розробка робочих проектів Зон санітарної охорони родовищ мінеральних, питних та технічних підземних вод.
6. Розробка проектів технологічної схеми видобутку родовищ мінеральних, питних та технічних підземних вод.
7. Проведення комплексу режимних спостережень та надання анотованого звіту за результатами багаторічних спостережень.

8. Підготовка документів для отримання Спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного-вивчення, у т.ч. дослідно-промислової розробки та з метою видобування родовищ мінеральних, питних та технічних підземних вод.