Геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин, розробку ТЕО кондицій та затвердження результатів (запасів корисних копалин)
геологорозвідувальних робіт в Державній комісії України по запасах корисних копалин України (затвердження запасів в ДКЗ) здійснює ТОВ «ГЕОПРОФ».

Геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин

ТОВ «Геопроф» вигідно відрізняється від інших компаній, індивідуальним підходом до кожного клієнта, ми самі приїдемо до Вас в офіс для укладення договору, виконаємо всю роботу і привеземо результати роботи до Вас в офіс.

Детальна геолого-економічна оцінка (ГЕО-1)

Детальна геолого-економічна оцінка (ГЕО-1) – детальна геолого-економічна оцінка виконується на родовищах, які  гірничих підприємствах, які тільки створюються. Ці роботи можно навзати завершальними на стадії геологічного вивчення родовища. За результатами детальної геолого-економічної оцінки визначається економічна ефективність виробничої  діяльності  гірничодобувного підприємства. Підрахунок запасів здійснюється на  основі  розвіданих  запасів  корисних  копалин за високими категоріями виходячи від групи складності родовища. Техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) постійних  кондицій
складається на основі прямих розрахунків із застосуванням вимог чинного законодавства. Детальність техніко-економічних розрахунків при детальній геолого-економічній оцінці повинна бути достатніми для прийняття рішення щодо промислової розробки родовища без  додаткових  досліджень. При позитивному рішенні ДКЗ України матеріалів детальної геолого-економічної оцінки надрокористувач має право отримати спеціальний дозвіл на користування надрами з метою видобування корисних копалин.

Попередня геолого-економічна  оцінка  (ГЕО-2)

Попередня геолого-економічна  оцінка виконується при наявності спеціального дозволу на геологічне вивчення, як початкова стадія геологорозвідувальних робіт, або у разі наявності попередньо   розвіданих  і  розвіданих  запасів  корисних копалин у межах площі, яка досліджується. Комплекс робіт при виконанні попередньої геолого-економічної оцінки відрізняється від детальної ГЕО об’ємом досліджень. Метою попередньої геолого-економічної оцінки є визначення доцільності  промислового  освоєння  родовища  (покладу)  корисних
копалин на умовах економічного ризику та доцільність подальшого інвестування у геологорозвідувальні  роботи  з метою розвідки родовища. На базі запасів, які пораховані при попередній геолого-економічній оцінці складається техніко-економічна  доповідь  (ТЕД) щодо доцільності проведення подальших геологорозвідувальних робіт. Детальність техніко-економічних розрахунків при попередній геолого-економічній оцінці повинна бути достатніми для прийняття рішення щодо промислової розробки на умовах економічного ризику та подальшого вивчення родовища. При позитивному рішенні ДКЗ України матеріалів попередньої геолого-економічної оцінки надрокористувач має право отримати спеціальний дозвіл на користування надрами з метою видобування за умови проведення детальних геологорозвідувальних робіт протягом певного часу.

 

Можливо Вас також зацікавить:

 

[kkstarratings]