Геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин, розробку ТЕО кондицій та затвердження результатів (запасів корисних копалин) геологорозвідувальних робіт в Державній комісії України по запасах корисних копалин України (затвердження запасів в ДКЗ) здійснює ТОВ «ГЕОПРОФ».

Згідно змін, в податковому законодавстві, тепер повторна геолого-економічна оцінка повинна проводиться кожні п'ять років, інакше при нарахуванні плати за надра, надрокористувач повинен застосовувати коефіцієнт рентабельності гірничодобувного підприємства в трикратному розмірі облікової ставки НБУ.

У таких випадках, наші фахівці спочатку разом з бухгалтерами та юристами компанії Замовника аналізують економічний ефект від проведення геолого-економічної оцінки і затвердження нового коефіцієнта рентабельності гірничодобувного підприємства, а вже після пропонуємо свої послуги.

Геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин

Геолого-економічна оцінка родовищ корисних копалин Київ

ТОВ «Геопроф» вигідно відрізняється від інших компаній, індивідуальним підходом до кожного клієнта, ми самі приїдемо до Вас в офіс для укладення договору, виконаємо всю роботу і привеземо результати роботи до Вас в офіс.

Повторна геолого-економічна оцінка

Враховуючи, що Геопроф невелика компанія, ми маємо можливість встановлювати більш лояльні ціни для наших клієнтів, для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. А тісна співпраця з кращими фахівцями України дозволяє завжди отримувати найкращу якість за розумними цінами.

Крім того ми здійснюємо геологічне супровід гірничих робіт на підприємствах після геолого-економічній оцінці. Для всіх постійних клієнтів передбачена індивідуальна бонусна система.
Метою компанії є - постійний успіх клієнта, а не разовий заробіток!

Можливо Вас також зацікавить:

 

5 (100%) 1 vote