Повторна геолого-економічна оцінка

Проведення детальної та повторної геолого-економічної оцінки родовищ мінеральних, питних та технічних підземних вод із затвердження запасів ДКЗ України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.1994 № 865, необхідно через кожні п’ять років експлуатації ділянки надр проводити повторну державну експертизу та оцінку запасів родовищ корисних копалин.

 

Повторна геолого-економічна оцінка (переоцінка)

В іншому випадку нараховуються виплати податкового зобов'язання в трикратному розмірі облікової ставки НБУ (на основі коефіцієнта рентабельності). Оскільки від вищевказаного показника залежить регулярна плата підприємства, що перераховується державі за надра, правильні і актуальні показники в геолого-економічному обгрунтуванні - дуже важливі.

Переоцінка запасів корисних копалин

При проведенні повторної геолого-економічної оцінки надрокористувач може не тільки виконати формальну норму відповідно до чинного законодавства, а й отримати певний зиск від цих робіт. При складані ТЕО у складі геолого-економічної оцінки, нашими фахівцями проводиться розрахунок коефіцієнту рентабельності гірничодобувного підприємства. Цей показник, є дуже важливим для підприємств оскільки саме він приймає участь у розрахунках рентної плати за користування надрами і професійний та індивідуальний підхід до визначення цього показника, дає змогу затвердити найбільш прийнятний коефіцієнт рентабельності гірничодобувного підприємства в сучасних економічних умовах. Крім того, дуже часто за роки експлуатації родовища змінюється і якісний склад корисної копалини (наприклад вихід блоків на родовищах облицювального каменю). При виконанні повторної геолого-економічної оцінки нашими фахівцями повністю аналізуються результати роботи підприємства за попередні роки, що дає змогу визначити якісні показники корисної копалини в сучасних умовах, за необхідністю відбувається відбір проб для лабораторних аналізів в сертифікованих лабораторіях.

 

Відношення до клієнта, оптимальні ціни та гнучка система знижок! Чекаємо на Вас!

З повагою, Директор Майборода Євген (097) 926 50 84

Можливо Вас також зацікавить:

[kkstarratings]