Повторна геолого-економічна оцінка проводиться відповідно до пункту 25 Положення про порядок проведення державної експертизи та оцінки запасів корисних копалин, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.1994 № 865, необхідно через кожні п’ять років експлуатації ділянки надр проводити повторну державну експертизу та оцінку запасів родовищ корисних копалин.

Друга половина 2016 року стала справжнім бумом таких оцінок. Відповідно до наказу Державної служби геології та надр України № 287 від 01.09.2016 року, до надрокористувачів були надіслані листи з вимогою у найкоротші терміни виконати повторну геолого-економічну оцінку.

Повторна геолого-економічна оцінка (переоцінка)

Повторна експертиза запасів корисних копалин

У дійсності надрокористувачі не були готові до таких радикальних дій, оскільки терміни виконання дуже жорсткі – в середньому 60 календарних днів. В період з вересня 2016 року компанія Геопроф виконала рекордну кількість об’єктів з повторної геолого-економічної оцінки. За останні три місяці нашими фахівцями складено близько 30 звітів з повторної геолого-економічної оцінки за різними видами корисних копалин: камінь будівельний для виготовлення щебеневої та блокової продукції, вапняк, мінеральні води, суглинок, глина, пісок та інші, які успішно пройшли захист запасів або знаходяться на стадії розгляду в ДКЗ України.

Наша компанія пропонує послуги з повторної геолого-економічної оцінки не лише задля виконання умов Наказу Державної служби геології та надр України, а і з метою отримати суттєвий зиск для надрокорстувача.

Беручи до уваги поступове зменшення облікової ставки НБУ, нашими фахівцями з ТЕО розраховується оптимальний коефіцієнт рентабельності, який суттєво зекономить кошти надрокористувачів у майбутньому. Крім того, професіоналізм та колосальний досвід наших геологів у сфері геологорозвідувальних робіт допоможуть Вам зорієнтуватися у виборі найбільш вигідного та ефективного вирішення будь-якого питання у сфері надрокористування при виконанні повторної геолого-економічної оцінки.

Відношення до клієнта, оптимальні ціни та гнучка система знижок Вас приємно вразять! Чекаємо на Вас!

З повагою, Директор Майборода Євген (097) 926 50 84

Можливо Вас також зацікавить:

4.2 (84%) 5 votes