Техніко-економічне обґрунтування у вигляді окремого звіту та надання результатів у ДКЗ України здійснює компанія «Геопроф» у вигляді окремого звіту та надання результатів у ДКЗ України.

Для чого це потрібно? Враховуючи, що економічна і законодавча ситуація в Україні змінюється дуже швидко і показники, які були актуальні 2-3 роки тому, зараз вже не відображають реальної картини, так само раніше затверджений коефіцієнт рентабельності гірничодобувного, може не відображати дійсності, а просто створювати більшу податковий тягар ніж це можливо в сучасних умовах.

Крім того, наприклад, для родовищ підземних вод раніше взагалі не визначався даний показник, а тепер Податкова інспекція змушує такі підприємства платити за таким показником.

У таких випадках, наші геологи-економісти разом з бухгалтерами та юристами аналізують економічний ефект від оптимізації всіх економічних показників і пропонуємо свої послуги за мінімальними цінами.

Техніко-економічне обґрунтування Київ

Техніко-економічне обґрунтування Україна. Київ

Можливість оплати послуг постфактум

Крім того наша компанія, пропонує можливість оплати послуг постфактум, наприклад підприємство отримує новий коефіцієнт рентабельності, який економить підприємству 100000 гривень щорічно. Впродовж трьох місяців компанія-надрокористувача після введення в дію цього показника розраховується з нами. Це дуже вигідно, тому що Ви не витрачаєте існуючі гроші і відразу бачите результат.

Можливо Вас також зацікавить: